SC-080-040-0700
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
56 varianter
Utvald variant:
SC-080-040-0700
CYLINDER 80-40-700
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner cylinder
80 mm
Diameter rod
40 mm
Diameter spherical bearing
35 mm
Mounting dimension
940 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
700 mm