SC-025-014-0100
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
56 varianter
Utvald variant:
SC-025-014-0100
CYLINDER 25-14-100
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner cylinder
25 mm
Diameter rod
14 mm
Diameter spherical bearing
10 mm
Mounting dimension
207 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
100 mm