SC-050-025-0200
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
56 variants
Chosen variant:
SC-050-025-0200
CYLINDER 50-25-200
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv. cylinder
50 mm
Diameter ledlager
25 mm
Diameter stång
25 mm
Gänga
G 3/8 BSP
Inbyggnadsmått
390 mm
Märke namn
Hydraspecma
Slaglängd
200 mm
Tryck max.
210 bar