SC-040-020-0160
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
56 varianter
Valgt variant:
SC-040-020-0160
CYLINDER 40-20-160
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner cylinder
40 mm
Diameter rod
20 mm
Diameter spherical bearing
20 mm
Mounting dimension
340 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
160 mm