SC-100-050-0400
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
56 variants
Chosen variant:
SC-100-050-0400
CYLINDER 100-50-400
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv. cylinder
100 mm
Diameter ledlager
45 mm
Diameter stång
50 mm
Gänga
G 3/4 BSP
Inbyggnadsmått
680 mm
Märke namn
Hydraspecma
Slaglängd
400 mm
Tryck max.
210 bar