SC-050-032-0500
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
56 varianter
Utvald variant:
SC-050-032-0500
CYLINDER 50-32-500
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner cylinder
50 mm
Diameter rod
32 mm
Diameter spherical bearing
25 mm
Mounting dimension
690 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
500 mm