SC-050-025-0250
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
56 varianter
Valgt variant:
SC-050-025-0250
CYLINDER 50-25-250
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner cylinder
50 mm
Diameter rod
25 mm
Diameter spherical bearing
25 mm
Mounting dimension
440 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
250 mm