SC-050-025-0400
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
56 variants
Chosen variant:
SC-050-025-0400
CYLINDER 50-25-400
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner cylinder
50 mm
Diameter rod
25 mm
Diameter spherical bearing
25 mm
Mounting dimension
590 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
400 mm