SC-063-040-0700
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
56 varianter
Valgt variant:
SC-063-040-0700
CYLINDER 63-40-700
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inv. cylinder
63 mm
Diameter ledlager
30 mm
Diameter stång
40 mm
Gänga
G 1/2 BSP
Inbyggnadsmått
905 mm
Märke namn
Hydraspecma
Slaglängd
700 mm
Tryck max.
210 bar