SC-063-032-0300
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
56 variants
Chosen variant:
SC-063-032-0300
CYLINDER 63-32-300
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner cylinder
63 mm
Diameter rod
32 mm
Diameter spherical bearing
30 mm
Mounting dimension
505 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
300 mm