SC-063-032-0500
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
56 varianter
Valgt variant:
SC-063-032-0500
CYLINDER 63-32-500
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner cylinder
63 mm
Diameter rod
32 mm
Diameter spherical bearing
30 mm
Mounting dimension
705 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
500 mm