SC-050-032-0500
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
56 varianter
Valgt variant:
SC-050-032-0500
CYLINDER 50-32-500
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig cylinder
50 mm
Diameter ledleje
25 mm
Diameter stang
32 mm
Gevind
G 3/8 BSP
Indbygningsmål
690 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Slaglængde
500 mm
Tryk maks.
210 bar