SC-040-020-0070
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
56 varianter
Utvald variant:
SC-040-020-0070
CYLINDER 40-20-70
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig cylinder
40 mm
Diameter ledleje
20 mm
Diameter stang
20 mm
Gevind
G 3/8 BSP
Indbygningsmål
250 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Slaglængde
70 mm
Tryk maks.
210 bar