SC-050-032-1500
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
56 varianter
Utvald variant:
SC-050-032-1500
CYLINDER 50-32-1500
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner cylinder
50 mm
Diameter rod
32 mm
Diameter spherical bearing
25 mm
Mounting dimension
1690 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
1500 mm