SC-050-025-0350
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
56 varianter
Utvald variant:
SC-050-025-0350
CYLINDER 50-25-350
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner cylinder
50 mm
Diameter rod
25 mm
Diameter spherical bearing
25 mm
Mounting dimension
540 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
350 mm