SC-100-050-0400
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
56 varianter
Valgt variant:
SC-100-050-0400
CYLINDER 100-50-400
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner cylinder
100 mm
Diameter rod
50 mm
Diameter spherical bearing
45 mm
Mounting dimension
680 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
400 mm