SC-050-032-0200
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
56 variants
Chosen variant:
SC-050-032-0200
CYLINDER 50-32-200
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner cylinder
50 mm
Diameter rod
32 mm
Diameter spherical bearing
25 mm
Mounting dimension
390 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
200 mm