SC-100-050-0800
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
56 varianter
Utvald variant:
SC-100-050-0800
CYLINDER 100-50-800
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner cylinder
100 mm
Diameter rod
50 mm
Diameter spherical bearing
45 mm
Mounting dimension
1080 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
800 mm