SC-040-020-0100
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
56 variants
Chosen variant:
SC-040-020-0100
CYLINDER 40-20-100
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv. cylinder
40 mm
Diameter ledlager
20 mm
Diameter stång
20 mm
Gänga
G 3/8 BSP
Inbyggnadsmått
280 mm
Märke namn
Hydraspecma
Slaglängd
100 mm
Tryck max.
210 bar