SC-080-040-0250
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
56 varianter
Utvald variant:
SC-080-040-0250
CYLINDER 80-40-250
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner cylinder
80 mm
Diameter rod
40 mm
Diameter spherical bearing
35 mm
Mounting dimension
490 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
250 mm