SC-100-050-0300
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
56 varianter
Utvald variant:
SC-100-050-0300
CYLINDER 100-50-300
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv. cylinder
100 mm
Diameter ledlager
45 mm
Diameter stång
50 mm
Gänga
G 3/4 BSP
Inbyggnadsmått
580 mm
Märke namn
Hydraspecma
Slaglängd
300 mm
Tryck max.
210 bar