SC-100-050-0800
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
56 varianter
Valgt variant:
SC-100-050-0800
CYLINDER 100-50-800
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv. cylinder
100 mm
Diameter ledlager
45 mm
Diameter stång
50 mm
Gänga
G 3/4 BSP
Inbyggnadsmått
1080 mm
Märke namn
Hydraspecma
Slaglängd
800 mm
Tryck max.
210 bar