SC-050-025-0250
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
56 varianter
Valgt variant:
SC-050-025-0250
CYLINDER 50-25-250
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig cylinder
50 mm
Diameter ledleje
25 mm
Diameter stang
25 mm
Gevind
G 3/8 BSP
Indbygningsmål
440 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Slaglængde
250 mm
Tryk maks.
210 bar