SC-040-020-0040
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
56 varianter
Valgt variant:
SC-040-020-0040
CYLINDER 40-20-40
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig cylinder
40 mm
Diameter ledleje
20 mm
Diameter stang
20 mm
Gevind
G 3/8 BSP
Indbygningsmål
220 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Slaglængde
40 mm
Tryk maks.
210 bar