SC-040-025-0500
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
56 varianter
Utvald variant:
SC-040-025-0500
CYLINDER 40-25-500
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner cylinder
40 mm
Diameter rod
25 mm
Diameter spherical bearing
20 mm
Mounting dimension
680 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
500 mm