4892-20-12-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
15 variants
Chosen variant:
4892-20-12-SY
PRESSNIPPEL 4892 IM30 SL3/4 SY
Tekniset tiedot
Mitat ja toimitus
Diameter rör
20 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
36 mm
Packningsmaterial
S
Slangdimension
3/4 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
90 °
Åtdragning moment
50 Nm