4792-15-08-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
4792-15-08-SY
Pressnippel 90B L-klass Syrafast
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
90 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
15 mm
Hose coupling type
Till lös hylsa
Hose size
1/2 "
Key size
27 mm
L
72 mm
L1
29,5 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
Model code
Sealing material
FKM/FPM (Viton®)
Series
L
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
35 Nm