4722-15-08-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
32 varianter
Utvald variant:
4722-15-08-SY
Pressnippel rak DKOL M22x1.5 SL1/2" Syrafast
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
15 mm
L
58,5 mm
L1
29,5 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
27 mm
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
Serie
L
Slangdimension
1/2 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
Åtdragning moment
35 Nm