4722-18-08-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
32 varianter
Utvald variant:
4722-18-08-SY
Pressnippel rak DKOL M26x1.5 SL1/2" Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
18 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
32 mm
Packningsmaterial
L
Slangdimension
1/2 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
Åtdragning moment
45 Nm