4722-18-10-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
32 varianter
Utvald variant:
4722-18-10-SY
Pressnippel rak DKOL M26x1.5 SL5/8" Syrafast
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
18 mm
L
64,4 mm
L1
34 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
32 mm
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
Serie
L
Slangdimension
5/8 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
Åtdragning moment
45 Nm
Pakke str.
Stregkode
225184
Brutto vægt
0,14 Kg
Netto vægt
0,14 Kg
Oprindelsesland
ESP
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Rostfri presskoppling L-klass. Invändig MM gänga och 24 gr. kona.
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Andre kigger på
Presskoppling Rak, Inv-JIC 7/8''-14, Ø5/8'', syrafast
Varenummer:
4221-10-10-SY
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Pressnippel 90B L-klass Syrafast
Varenummer:
4792-18-10-SY
Min. bestillingsenhed er:
PRESSNIPPEL 4892 IM30 SL5/8 SY
PRESSNIPPEL 4892 IM30 SL5/8 SY
Pressnippel rak DKS M30x2
Pressnippel rak DKS M30x2
Presskoppling Rak Utv-G 5/8'' Ø5/8'', Syrafast
Pressnippel 45B JIC 7/8 IR x SL 5/8, syrafast
Presskoppling Rak, Utv-JIC 7/8''-14, Ø5/8''
Presskoppling Rak Inv-M30, Ø5/8'', Syrafast
Pressnippel rak DKL M26x1.5
Pressnippel rak DKL M26x1.5
Presskoppling 45°, Inv-M26, Ø5/8'', Syrafast
Presskoppling Rak, Utv-ORFS 1''-14, Ø5/8''
Pressnippel 4224 IO1-14
Pressnippel 4224 IO1-14
4224-10-10-L-SY
Presskoppling Rak Inv-G3/4'' Ø5/8'' Pressad mutter, Syrafast
PRESSNIPPEL 4091 IG3/4 SL5/8
PRESSNIPPEL 4091 IG3/4 SL5/8
PRESSNIPPEL 4190 20MM SL5/8 SY
PRESSNIPPEL 4190 20MM SL5/8 SY