4742-15-08-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
18 varianter
Utvald variant:
4742-15-08-SY
Presskoppling 45°, Inv-M22, Ø1/2'', Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
15 mm
HEX 1
27 mm
L
98,8 mm
L1
31 mm
L3
87 mm
L4
26 mm
Materiale
Rostfritt stål
Materialekvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Model kode
Mærke navn
Hydraspecma
Nøglevidde
27 mm
Pakningsmateriale
FKM/FPM (Viton®)
R1
M22x1,5
Serie
L
Slangekoblingstype
Till lös hylsa
Slangestørrelse
1/2 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
35 Nm
ØC
9,5 mm