4722-42-24-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
32 varianter
Valgt variant:
4722-42-24-SY
Pressnippel rak DKOL M52x2 SL1.1/2" Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
42 mm
HEX 1
60 mm
L
96 mm
L1
58 mm
Materiale
Rostfritt stål
Materialekvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Mærke navn
Hydraspecma
Nøglevidde
60 mm
Pakningsmateriale
FKM/FPM (Viton®)
R1
M52x2
Serie
L
Slangekoblingstype
Till lös hylsa
Slangestørrelse
1.1/2 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
170 Nm
ØC
32 mm
ØD
32 mm