4892-25-12-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
15 varianter
Utvald variant:
4892-25-12-SY
PRESSNIPPEL 4892 IM36 SL3/4 SY
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
90 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
25 mm
Hose coupling type
Till lös hylsa
Hose size
3/4 "
Key size
46 mm
L
105 mm
L1
39 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
Model code
Sealing material
FKM/FPM (Viton®)
Series
S
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
55 Nm