4710-22-12-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
4710-22-12-SY
Pressnippel rak DKL M30x2
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
22 mm
L
69 mm
L1
30 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
32 mm
Serie
L
Slangdimension
3/4 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+400 °C
Temperatur min.
-60 °C