4722-22-12-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
32 varianter
Utvald variant:
4722-22-12-SY
Pressnippel rak DKOL M30X2 SL3/4" Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
22 mm
L
71,5 mm
L1
39 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
36 mm
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
Serie
L
Slangdimension
3/4 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
Åtdragning moment
50 Nm