4822-20-12-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
30 varianter
Utvald variant:
4822-20-12-SY
Presskoppling Rak Inv-M30, Ø3/4'', Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
20 mm
L
78 mm
L1
39 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
36 mm
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
Serie
S
Slangdimension
3/4 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
Åtdragning moment
50 Nm
Package size
Barcode
225242
Gross weight
0,22 Kg
Net weight
0,22 Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Rostfri presskoppling L-klass. Invändig MM gänga och 24 gr. kona.
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Others has been looking for
Presskoppling Rak Inv-G3/4'' Ø3/4'' Pressad mutter, Syrafast
Partnumber:
4021-12-12-SY
Package size:
Min. order quantity is:
Presskoppling Rak Utv-G 3/4'' Ø3/4'', Syrafast
Partnumber:
4010-12-12-SY
Min. order quantity is:
PRESSNIPPEL 4091 IG3/4 SL3/4
PRESSNIPPEL 4091 IG3/4 SL3/4
Presskoppling Rak Inv-G1'' Ø3/4'' Pressad mutter, Syrafast
Presskoppling Rak Utv-G3/4'', Ø3/8'', Plantätad, Syrafast
PRESSNIPPEL 4892 IM36 SL3/4 SY
PRESSNIPPEL 4892 IM36 SL3/4 SY
PRESSNIPPEL 4892 IM30 SL3/4 SY
PRESSNIPPEL 4892 IM30 SL3/4 SY
Pressnippel rak DKL M30x2
Pressnippel rak DKL M30x2
PRESSN. 45B INV-G PRESSAD
PRESSN. 45B INV-G PRESSAD
Presskoppling Rak Inv-M36, Ø3/4'', Syrafast
Pressnippel rak DKS M36x2
Pressnippel rak DKS M36x2
Presskoppling Rak Utv-G 1'' Ø3/4'', Syrafast
Fläns instick SAE 6000 PSI - 0° - "PH" rostfri