MS02-5000
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
MS02-5000
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 5000 mm
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
2 mm
Diameter utv.
5 mm
Längd
5000 mm
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryck max.
630 bar
Package size
Barcode
118302
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Läggs en och en i påse med Etikett till Butik
Artikel datablad
Others has been looking for
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 500 mm