MS01-1000
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
MS01-1000
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 1000 mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Böjningsradie
35 mm
Diameter inv.
2 mm
Diameter utv.
5 mm
Längd
1000 mm
Modell kod
SMS-20/M1/4-B-OR-1000-B-W3
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryck max.
630 bar