MS02-3000
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
MS02-3000
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 3000 mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Böjningsradie
35 mm
Diameter inv.
2 mm
Diameter utv.
5 mm
Längd
3000 mm
Modell kod
SMS-20-3000-B-W3
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryck max.
630 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
118301
Bruttovikt
0,12 Kg
Nettovikt
0,12 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Läggs en och en i påse med Etikett till Butik
Artikel datablad
Andra tittar på
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 500 mm