MS01-0200
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
MS01-0200
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 200 mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
2 mm
Diameter utv.
5 mm
Längd
200 mm
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryck max.
630 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
118278
Bruttovikt
0,072 Kg
Nettovikt
0,072 Kg
Ursprungsland
swe
Produktinformation
Läggs en och en i påse med Etikett till Butik
Artikel datablad
Andra tittar på
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 500 mm