MS01-0750
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
MS01-0750
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 750 mm
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
2 mm
Diameter utv.
5 mm
Längd
750 mm
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryck max.
630 bar
Package size
Barcode
118283
Gross weight
0,091 Kg
Net weight
0,091 Kg
Country of origin
deu
Product information
Läggs en och en i påse med Etikett till Butik
Artikel datablad
Others has been looking for
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 500 mm
Partnumber:
MS01-0500
Min. order quantity is:
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 500 mm
Partnumber:
MS02-0500
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 1500 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 1000 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 2000 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 1500 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 1000 mm
MÄTSLANG M16x2 - G1/4", L=400MM, 630 Bar
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 2000 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 3000 mm
MÄTSLANG M16x2 - G1/4 L=300MM, 630 Bar
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=7000MM, 630 Bar
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 3000 mm
MÄTSLANG M16x2 - G1/4, L=10000MM, 630 Bar
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 5000mm
MÄTSLANG M16x2 - G1/4", L=800MM 630 Bar
MÄTSLANG M16x2 - G1/4, L=4000MM, 630 bar
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 3200 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 2500 mm
Högtryckstestslang. M16 x Tryckmätare
MS01-0750
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=800MM, 630 Bar
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 200 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 3500 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 5000 mm
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=4000MM, 630 Bar
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 200 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 750 mm
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=700MM, 630 Bar
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=6000MM, 630 Bar
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=600MM, 630 Bar