MS01-0400
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
MS01-0400
MÄTSLANG M16x2 - G1/4", L=400MM, 630 Bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
2 mm
Diameter utv.
5 mm
Längd
400 mm
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryck max.
630 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
288635
Bruttovikt
0,076 Kg
Nettovikt
0,076 Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation