MS01-10000
Utvald variant:
MS01-10000
MÄTSLANG M16x2 - G1/4, L=10000MM, 630 Bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Märke namn
Stauff
Förpackningsstorlek
Streckkod
426088
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
Produktinformation
KAPLÄNGD: 10m
Artikel datablad
Andra tittar på
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 500 mm