MS01-0300
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
MS01-0300
MÄTSLANG M16x2 - G1/4 L=300MM, 630 Bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Märke namn
Stauff
Förpackningsstorlek
Streckkod
118280
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Läggs en och en i påse med Etikett till Butik
Andra tittar på
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 500 mm