MS01-4000
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
17 varianter
Valgt variant:
MS01-4000
MÄTSLANG M16x2 - G1/4, L=4000MM, 630 bar
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
2 mm
Diameter utv.
5 mm
Längd
4000 mm
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryck max.
630 bar
Package size
Barcode
242921
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Artikel datablad
Others has been looking for
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 500 mm