MS01-2000
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
MS01-2000
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 2000 mm
Specifications
Dimensions and shipping
Bøjningsradius
35 mm
Diameter indvendig
2 mm
Diameter udvendig
5 mm
Længde
2000 mm
Model kode
SMS-20/M1/4-B-OR-2000-B-W3
Mærke navn
Stauff
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
630 bar
Package size
Barcode
118287
Gross weight
0,10 Kg
Net weight
0,10 Kg
Country of origin
DEU
Intrastat code
Product information
R1/4mitt./M16X2 L=2000mm 801.10.162/6400/801.50.104
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Andre kigger på
MÄTSLANG M16x2 - G1/4"
MÄTSLANG M16x2 - G1/4"
Varenummer:
MS01-0630
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 1000 mm
Varenummer:
MS01-1000
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Test hose assy., 1/4BSPxM16
Test hose assy., 1/4BSPxM16
MÄTSLANG M16x2 - G1/4", L=400MM, 630 Bar
MÄTSLANG M16x2 - G1/4", L=800MM 630 Bar
High pressure test hose. M16 x Pressure gauge
MÅLESLANGE 16X2 - 1/4" 200MM
MÅLESLANGE 16X2 - 1/4" 200MM
Test hose assy., M16xM16 1
Test hose assy., M16xM16 1
Test hose assy. M16xM16
Test hose assy. M16xM16
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 750 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 3200 mm
MÄTSLANG M16x2 - G1/4, L=4000MM, 630 bar
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 5000mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 2500 mm