MS01-1500
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
17 varianter
Valgt variant:
MS01-1500
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 1500 mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bend radius
35 mm
Brand Name
Stauff
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
1500 mm
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C