MS01-5000
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
MS01-5000
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 5000mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
2 mm
Diameter udvendig
5 mm
Længde
5000 mm
Mærke navn
Stauff
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
630 bar