MS01-2500
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
17 varianter
Valgt variant:
MS01-2500
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 2500 mm
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
2500 mm
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C