MS01-0800
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
MS01-0800
MÄTSLANG M16x2 - G1/4", L=800MM 630 Bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
2 mm
Diameter udvendig
5 mm
Længde
800 mm
Mærke navn
Stauff
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
630 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
288638
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation